49. Rybářský úlovek

signováno vlevo dole, rámováno v masivním rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 66 x 81 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 30.05.2022 20:56 SELČ

Zbývá: 4d 16h 59m 34s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč