49. Zima
fotografie, signováno tužkou vpravo dole, datováno vlevo dole 1933, zaskleno
Datace: 1933
Šířka: 10 cm, výška: 16 cm, rámování: 27,5 x 21,5 cm
Konec dražby: 22.10.2019 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč