5. Barbizonská škola - cesta
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v zlaceném rámu
Technika: olej na překližce, datace: 1869
Šířka: 38 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 53,5 cm
Konec dražby: 17.05.2021 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč