5. Chalupa
signováno vlevo dole
Šířka: 31 cm, výška: 21 cm, rámování: 28 x 38 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 19.09.2019 19:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč