5. Dívka s knihou

Ex libris Jaromír Malý, signováno vlevo dole v kameni
Technika: dřevoryt
Šířka: 12 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 27 x 21 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:02 SELČ

Zbývá: 3d 18h 6m 7s

Vyvolávací cena: 400 Kč