5. Dívka s knihou
Ex libris Jaromír Malý, signováno vlevo dole v kameni
Technika: dřevoryt
Šířka: 12 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 27 x 21 cm
Konec dražby: 21.07.2021 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč