5. Hašek - Na louce
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1972
Šířka: 80 cm, výška: 66 cm, rámování: 69 x 103 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.01.2020 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč