39. Portrét starce s plnovousem
Autor: Jaromír Schoř
(1912 Tikovice - 1992 Brno)
olej na plátně fixováno na kartonu, signováno vpravo dole Schoř
Technika: olej na plátně
Šířka: 28 cm, výška: 19 cm, rámování: 19 x 28 cm
Konec dražby: 28.07.2019 13:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč