5. Koníček - Pohled na vesnici

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1924
Šířka: 42 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 52 cm

Konec dražby: 04.11.2020 20:02 SEČ

Zbývá: 7d 18h 47m 59s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč