5. Portrét francouzské dámy
Kvaš na pravděpodobně kostěnné destičce (nerozebráno), signováno vpravo dole, rámováno v želvovinovém rámečku zavěšeném na perleťové orlici, uloženo v původní etui kůže se zlaceným embosovaným znakem, etui nese znaky používání
Technika: kvaš, datace: 19. století
Šířka: 6,3 cm, rámování: 8,5 cm
Konec dražby: 09.08.2021 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč