Portrét muže

nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 22 cm, rámování: 30 x 26 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč