5. Portrét muže
nesignováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 22 cm, rámování: 30 x 26 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč