50. B. Simon - Lesní potok
Signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 46 cm, výška: 60 cm, rámování: 80 x 66 cm
Konec dražby: 20.07.2021 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč