171. Baletka
Autor: Josef - Jiří Kamenický (Lískovec)
(1910 Brno - 1974)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 68 cm
Konec dražby: 11.04.2018 20:54 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 200 Kč