63. Rozbouřené moře

Autor: Josef - Jiří Kamenický (Lískovec)
(1910 Brno - 1974)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Rámování: 74 x 96 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 11.12.2018 20:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč