Traktorista

Autor: Josef - Jiří Kamenický
(1910 Brno - 1974)

signováno vpravo dole, autorský štítek na reversu
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 43 x 68 cm

Konec dražby: 05.12.2017 19:11 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč