Vl. J. Barva - Písník

signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1951
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 79 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 04.11.2020 20:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč