155. Krajina u Rotavy

Autor: Josef Kroc
(1928 Všenice)

signováno a datováno vlevo dole, věnování Božence Pepík, na reversu autorský štítek, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1991
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: paspartováno 43 x 52,5

Konec dražby: 31.07.2018 21:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč