161. Akt ležící
Autor: Josef Jůzl
signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 39 cm, rámování: 41 x 31
Konec dražby: 09.12.2020 20:46 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč