Akt ležící

Autor: Josef Jůzl

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 39 cm, rámování: 41 x 31

Konec dražby: 09.12.2020 20:46 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč