10. Křoviska
Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66,5 cm, výška: 50,5 cm, rámování: 57 x 73,5
Konec dražby: 10.01.2023 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč