113. Cesta do lesa
Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1945
Šířka: 23 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 41 x 52,5
Stav: dobrý
Konec dražby: 13.12.2022 21:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat