136. U moře v Itálii
Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 23 cm, výška: 18 cm, rámování: 34 x 38 cm
Konec dražby: 13.12.2022 21:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč