26. Zimní vesnice
Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)
signováno vpravo dole, certifikát pravosti přiložen. Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 73 cm, výška: 60 cm, rámování: 73 x 85 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 08.11.2021 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč