43. Mořské útesy

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

nesignováno, pochází z uceleného souboru obrazů Karla Schadta, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 30,5 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 27 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.12.2022 20:28 SEČ

Zbývá: 10d 4h 33m 15s

Vyvolávací cena: 800 Kč