49. Ovoce v misce
Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)
fragment signatury vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 58 cm, výška: 33 cm, rámování: 40,5 x 66 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 20:38 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč