Útesy v příboji

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno vpravo dole
Technika: olej na dřevě
Šířka: 25 cm, výška: 15 cm, rámování: nerámováno
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 13.12.2022 20:43 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč