71. Mezi stromy

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 17 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 42 x 34 cm

Konec dražby: 12.12.2022 20:46 SEČ

Zbývá: 9d 3h 24m 38s

Vyvolávací cena: 500 Kč