71. Mezi stromy
Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 17 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 42 x 34 cm
Konec dražby: 12.12.2022 20:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč