74. Mochomůry v lese

Autor: Karel Schadt
(1888 Příbram - 1952 Příbram)

signováno vpravo dole, karton mírně zvlněný, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 50 cm, rámování: 67 x 57 cm

Konec dražby: 05.12.2017 19:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč