51. Krajina
signováno vpravo dole
Šířka: 40 cm, výška: 30 cm, rámování: 45 x 55,5 cm
Konec dražby: 25.11.2019 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč