51. Nahá sešlost
nesignováno
Šířka: 43 cm, výška: 31 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 18:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč