51. Vesnický život - Hager C.
signováno vlevo dole, autorský štítek na blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 101 cm, výška: 74 cm, rámování: 93 x 122 cm
Konec dražby: 25.09.2018 18:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč