131. Chalupy
Autor: Karel Knižák
(1907 Doubravka - 1986 Mariánské Lázně)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 36,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 50,5 x 38,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.04.2018 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč