511. Na pláži
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 23 cm, rámování: 42 x 45,5 cm
Konec dražby: 14.07.2019 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč