514. Grafiky - čeští autoři 2 kusy
signováno vpravo dole tužkou, zaskleno, autoři B. Kozina, Adolf Jelínek Alex
Technika: lept na kartonu
Rámování: 14 x 18 cm
Konec dražby: 14.07.2019 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč