Dionýsia

Autor: Jaroslav Sůra
(1929 Praha - 2011 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: linoryt, datace: 2001
Šířka: 14,5 cm, výška: 20,5 cm

Konec dražby: 08.11.2021 22:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč