514. Chatka u vody
signováno vlevo dole, datováno vpravo dole
Datace: 1960
Šířka: 31 cm, výška: 21,5 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 11.05.2020 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 150 Kč