145. Zátiší s květinami
Autor: Stanislav Duda
(1921 Ostrava - 2008)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1955
Šířka: 71 cm, výška: 101 cm, rámování: 117 x 86 cm
Konec dražby: 07.04.2020 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč