6. Rozhovor v kupé
Autor: Antonín Pelc
(1895 Lišany - 1967 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kombinovaná technika, materiál: pastel, kvaš, datace: 1955
Šířka: 32 cm, výška: 22 cm, rámování: 41 x 47 cm
Konec dražby: 08.02.2022 19:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč