Váza

Autor: Antonín Pelc
(1895 Lišany - 1967 Praha)

olej na dřevě, signováno vpravo dole, datováno pod rámem
Technika: olej na dřevě, datace: pod rámem
Šířka: 27,3 cm, výška: 13,7 cm, rámování: 28 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 24.09.2017 20:42

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč