52. Krajina
signováno a datováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 44,5 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 18:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč