134. Podzim
Autor: ? Martínek
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 30 cm, rámování: 53,5 x 65 cm
Konec dražby: 10.05.2022 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč