Pilz Oldřich

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1934
Šířka: 100,5 cm, výška: 71 cm, rámování: 88,5 x 118,5

Konec dražby: 28.07.2019 21:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 900 Kč