14. Konstrukce
Autor: Karel Machálek
(1937 Zlín)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1965
Šířka: 47 cm, výška: 53 cm, rámování: 70 x 61 cm
Stav: dobrý
Konec dražby: 12.08.2020 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Pro účast v aukci se stačí přihlásit
Přihlásit se nebo Registrovat