183. Krajina
Autor: Vladimír Bidlo
(1925 Kouřim - 1997 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1993
Šířka: 24 cm, výška: 19 cm, rámování: 27 x 31 cm
Konec dražby: 14.02.2023 21:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč