10. Hollar se stěhuje
Autor: Hugo Boettinger
(1880 Plzeň - 1934 Praha)
signováno vpravo dole, datováno 1928
Technika: litografie na kartonu, materiál: karton, datace: 1928
Šířka: 38 cm, výška: 35 cm, rámování: 34 x 42 cm
Konec dražby: 30.09.2020 20:10 SELČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 400 Kč