130. Na kytkách

Autor: Hugo Boettinger
(1880 Plzeň - 1934 Praha)

signováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 70 x 60 cm

Konec dražby: 11.12.2018 22:23

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč