Hollar se stěhuje

Autor: Hugo Boettinger
(1880 Plzeň - 1934 Praha)

signováno vpravo dole, datováno 1928
Technika: litografie na kartonu, materiál: karton, datace: 1928
Šířka: 38 cm, výška: 35 cm, rámování: 34 x 42 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč