246. Dva chlapíci
Autor: Hugo Boettinger
(1880 Plzeň - 1934 Praha)
signováno vlevo nahoře
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 29 cm cm, výška: 21 cm, rámování: ano
Konec dražby: 28.07.2019 16:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč