278. Útěk

Autor: Hugo Boettinger
(1880 Plzeň - 1934 Praha)

Signováno vpravo dole, název popsán vlevo dole, na reversu napsáno původním majitelem : 1. XII. 23 od Boettingera, volně v paspartě, nerámováno
Technika: litografie, materiál: papír

Konec dražby: 09.12.2020 22:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč