Dva chlapíci

Autor: Hugo Boettinger
(1880 Plzeň - 1934 Praha)

signováno vlevo nahoře
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 29 cm cm, výška: 21 cm, rámování: ano

Konec dražby: 11.05.2020 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč