53. Jelínek PF1977

signováno vpravo dole, datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: litografie
Šířka: 12 cm, výška: 18 cm, rámování: 24 x 18 cm

Konec dražby: 19.06.2019 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč